Miejsce, gdzie książki inspirują kobiety

Droga Klubowiczko!

Jesteśmy bardzo przejęte i szczęśliwe, że możemy wreszcie zaprosić Cię do miejsca, gdzie liczą się tylko kobiety i książki. Wokół nich będzie się toczyło klubowe życie. Mamy dla Ciebie tyyyle niespodzianek, tyyyle dobrych historii i energii do czytania, kochania i życia!

Pomysł klubu narodził się naturalnie, ponieważ Wydawnictwo Otwarte od samego początku swojej działalności interesuje się kobiecą stroną i wydaje książki, które - gdyby to policzyć - przeczytały już miliony kobiet na całym świecie.

W klubie Książki Kobiecym Okiem znajdziesz nasze bestsellerowe tytuły, którymi chcemy Cię zachwycić. Znamy się na tym! Od 10 lat wydajemy pasjonujące historie dla wszystkich kobiet: miłośniczek powieści obyczajowych, fanek ognistych romansów i zakochanych w zabawnych komediach. Historie z życia każdej z nas i historie, które chciałybyśmy przeżyć.

Dziś chcemy Ci zaoferować coś więcej niż opowieści, które możesz zabrać do domu. Chcemy zaprosić Cię do miejsca, gdzie będziesz mogła lepiej poznać bohaterów swoich ulubionych książek, spotkać inne kobiety, które czują podobnie, gdzie czekają na Ciebie wyjątkowe i skrojone specjalnie dla Ciebie czytelnicze rarytasy, gdzie wreszcie będziesz mogła zainspirować się i chwilę odpocząć.

Będziemy gościć tu kobiety, które nas inspiruję, które podziwiamy i lubimy. Będą one dzielić się swoimi refleksjami i opowiadać o swoich czytelniczych gustach. Chcemy, byś rozgościła się na stałe na stronie klubowej i była na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i promocjami. Jesteś tam niezbędna - bo to dla Ciebie utworzyłyśmy ten klub i to Ty będziesz nadawać mu rytm i idzielać swojej energii.

Rozgość się zatem śmiało, wypatruj kolejnych nowości, bierz udział w konkursach i specjalnych akcjach, komentuj, recenzuj i ciesz się razem z nami z kolejnych książek!

 

Zespół klubu Książki Kobiecym Okiem

Ankieta klubowiczki

Chcemy Cię lepiej poznać, by przygotowywać dla Ciebie wymarzone książki i niespodzianki.
Prosimy, wypełnij naszą ankietę.

Wypełniam ankietę